Únor 2015

Vždy s tebou (NaLu)

14. února 2015 v 1:07 | Annie |  NaLu povídky
Ahoooj xDD takže první povídka na tomhle blogu :D promiňte za jakékoliv chyby ať už gramatické, pravopisné či překlepy :D přece jen to píšu o půlnoci a prostě se mi chce něco psát xDDD takže bez žádných keců jdeme na to xDD Doufám, že se bue líbit :)

  • Z pohledu Lucy
  • V cechu
Jak vidím, tak Natsu si je čím dál tím víc blíž s Lisannou. Už i se mnou přestal chodit na mise a vyhýbá se mi. Cítím se hrozně osaměle bez něho a vůbec nevím co mám dělat. Dívala jsem s na ně a přemýšlela o Natsuovi než mi do výhledu vstoupil Gray a vytrhl mě ze svého přemýšlení a já zaječela: "Grayi!"
"Nesnaž se nic skrývat. Vím, že ti Natsu chybí." usmál se přátelsky a viděla jsem Juviu s tou její temnou aurou a jak zas říká "Rival v lásce."
"To tě nemusí zajímat." odsekla jsem a podepřela si hlavu
"Mám zařvat na ohnivou palici, že si s ním chceš popovídat?" ušklíbl se šibalsky.
"Uděláš to a je po tobě! A navíc. Už si se vyznal Juvii?"
"Ani ne. Nemůžu. J-Je to těžký se vyznat zrovna jí. Bojím se její reakce." odpověděl smutně. "A navíc včera jsem ji zahlédl s Lyonem..." dořekl ještě smutněji.
"Popovídám si s ní. Jestli chceš." usmála jsem se povzbudivě.
"To bys udělala!" zajásal.
Místo odpovědi jsem se na něj usmála. Po chvíli Gray odešel vyprovokovat Natsua, aby se nenudil a nemusel tolik přemýšlet, ake Natsu se jen tak nedal. Nepral se s ním a nic mu na to neřekl. Prostě jeho pozornost byla jen u Lisanny.
"Proč...? Natsu..." šeptla jsem a slzy jsem měla na krajíčku, ale naštěstí jsem je zadržela.
"Nějaká skleslá Lucy." pronesla Mira po chvilce dívání se na mě v mém každodenním mučení.
"Natsu..." šeptla jsem "Chybí mi! A moc!" dořekla jsem a slyz se mi kutáleli po obličeji. Do háje! Do háje! Do háje! zanadávala jsem vyěhla z cechu ven, kde ještě k tomu pršelo. Otřela jsem si slzy a šla zpátky celá mokrá.
Až teď si Natsu začínal všímat okolí a najednou dal Lisanně facku a zařval "Už nikdy nepoužívej ten tvůj blbej lektvar! Stejně se jednou budeš muset přenést přes to, že miluju někoho jinýho než tebe! Možná tě nemiluju já, ale někdo jinej určitě jo! A už na mě přestan konečně používat ten blbej lektvar!" zařval a šel z cechu ven rychlým krokem. Já se otočila a šeptla jeho jméno. Takže nakonec za tím byl lektvar. no nic. Jdus i promluvit s Juvií a pak půjdu hledta Natsua.
  • Z normálního pohledu
Lucy běžela za Juvií.
"Ahoj Juvio. Potřebuji si s tebou promluvit." usmála se Lucy.
"A očem, Lucy-san?" zeptala se.
"No víš. Gray neví jak tiu to říct, protože se bojí tvojí reakce. Takže běž za ním, protože on tě taky miluje." usmála se.
"Juvia děkuje. A hodně štěstí s Natsuem-san." řekla a rychle šla za Grayem a ten se jí vyznal a potom se políbili.
Lucy jim hrozně zavíděla, takže jí začali téct slzy a rychle běžela za Natsuem. Nebo-li hledat Natsua, ale nenapadlo jí, že bude u ní doma, takže v tom dešti hledala všude mozně. Asi po dvou hodinách začala hrozně kýchat tak šla domů a když otevřela tak na posteli ležel Natsu a spal. Lucy se ulevilo a usmála se. Najednou hlasitě kýchla a Natsu se vzbudil.
"Lucy! Cos prosím tě dělala? Seš celá mokrá." zděsil se Natsu a v mžiku byl u ní a dal jí ruku na čelo. "Vždyť celá hoříš!" vykřil zděšeně.
"Já jen. Hledala tebe. Myslela jsem, že budeš někde venku a nenapdalo mě, že budeš tady."
"Měla by sis jít lehnout." řekl vážně Natsu.
"Tp je dobrý. Nepotřebuji si jít leh..." Lucy to nedořekla, protože omdlela a -natsu ji chytl do náruče a zanesl ji do postele. Potom šel pro něco studeného a dal jí to na čelo a doufal, že bude brzo zdravá.

  • Ráno u Lucy doma
Lucy se probudila a vedle postele na židly spal Natsu.
"Natsu?" divila se.
"Ah. Lucy už jsi vzhůru? Jak ti je?" zeptal se a dal jí ruku na čelo. "Dobrý horečku už nemáš. Je ti líp?" zeptal se.
"S te-"
"Mají se rrrrrrrrrrádi." skočil Happy do řeči Lucy.
"Ty blbá kočko! Nechej aspoň domluvit lidi než něco řekneš!" zařvala.
"Já jen, že tady máte takovou chvilku tak jsem toho chtěl využít a říct to." ušklíbl se.
"Ty si to vždycky říkáš kdy chceš ty blbá kočko!"
"Jdu do cechu a nechám tě nachvíli osamotě. Ale hlavně přijdi." usmál se Natsu a vyskočil z okna.
"Používej už ty dveře, Natsu sakra!" zařvala za ním Lucy a Natsu se venku jen ušklíbl.
Lucy se oblékla učesala a šla do cechu.
Když Lucy došla do cechu, tak si sedla k baru a vesele si broukala.
"Dnes nějaká veselá ne? A dáš si něco." usmála se Mira.
"Taky mám být proč veselá. A ne nedám. A co Lisanna?" zvážněla Lucy.
"Dala se dohromady s Bixlowem. Erza nám včera oznámila, že se zasnoubila s jellalem. Romeo se vyznal Wendy a ti sou taky spolu a Gray s juvií taky. A i Gajeel s Levy. A nakonec já jsem s Laxuem." zacvrlikala poslední větu Mira. "A co ty a Natsu? Už jste spolu?" změnila hned téma Mira.
"Ještě ne, ale možná jsme mohli být kdyby to ta blbá nepřerušila tím s vým blbým Mají se rrrrrrrrrrádi."
"Yu Lucy! Nakonec si přišla!" pozdrvil ji Natsu a věnoval ji letmý polibek na tvář a posadil se vedle ní. Lucy hned zrudla a odvrátila zrak na druhou stranu, ale Natsu ji chytl za bradu a natočilse ji k sobě. "Mi-lu-ji-tě-Lu-cy." řekl Natsu a něžně ji políbil. Lucy byla zezačátku překvapená, ale do polibku se taky zapojila. Byl trochu víc vášnivější než čekla a když se od sebe odtrhi Mira omdlela a elej cechu se podíval jejich směrem a Natsu toho využil a políbil Lucy znovu, ale jen letmo a objal ji.
"Tamy tě miluju Natsu." usmála se Lucy.
Celej cech propukl v jásot a začalo se oslavovat. Natsu se zase pral s Grayem potom se knim připojil i Gajel, protože se hádali o hokách. Která je lepší. Njn kluci. Erza byla v klidu dokud ji nerozbili jahodový dortík tak se taky přidala, a potom i ostatní. Wendy se vyhýbala létajicím věcm. Happy nabízel rybu Charle a Mira se objímala s Laxusem. Lucy si potom povídala s Levy.

Táááák koneeeeec xDDD Já vím, že je to krátký, ale je to to jediný co mě napdalo, takže doufám ,že se povídka aspoň trochu líbila :)