Březen 2015

Ty jsi mi změnil život <3 - 1. část - úvod

18. března 2015 v 21:19 | Annie |  Ty jsi mi změnil život <3
Takže tahle povídka bude trochu záživnějsí než ta na NaLu xDDD nebudu to zdržovat a jdeme na to :D v pátem jsem přidám druhou část xD (možná, protože musím jít brzo spát jelikož ráno vstávám ve čtyři, protože někam jedeme xDD
Užijte si to <3

Netušila jsem, že v jeden den se mi může rozpadnout celej život. Třeba, že vám máma umře na rakovinu a váš táta má autonehodu když za ní jede do nemocnice. A ještě k tomu se s vámi rozejde váš kluk. Ano, přesně to se stalo mě! Den před mými 17 narozeninami. V jeden den se mi rozpadl život na milion kousků.
Musela jsem změnit školu, protože v tomhle městě a domě nedokážu žít. Zítra jdu poprvý do své nové školy. Tak a teď něco málo o mě.
Jmenuji se Arizona Taylerová a je mi 17 let. Jsem studentka střední školy a vůbec mě nebví i když mi jde.

Začal mi zvonit budík a já jen stěží otevřela oči a vypla ho. Nejdřív jsem se nasnídala a jako vždy jsem si dala svoje oblíbené ovesné vločky. Ještě jsem si udělala něco na jídlo do školy.
Potom jsem se přemístila do koupelny a namalovala se. Na rty jsem si dala světlý lesk. Dala jsem si oční linky a řasenku.
Rozčesala jsem si svoje blonďaté, jemně vlnité, husté vlasy, které mám po pas. Na svoje zamrzlé zelené oči jsem se radši ani nedívala. Od té doby co jsem přišla o všechno mi skoro zamrzly a já nedávala najevo žádný city.
Přešla jsem do pokoje ke skříni ze, které jsem si vytáhla tmavě modrý kraťase a červené tílko. Poté jsem si obula svoje černé tenisky vzala si batoh, kterej jsem měla jen na jedné straně a vyšla do školy.

Promiňte, že je to tak, krátké, ale je to jen takový na zahřátí, jelikož jsem dlouho neměla žádný nápady a po dlooooooouhé době mám!!! :D Ani nevíte jak jsem ráda. Další část by měla být v pátek. Doufám, že se líbí potěší i nějaký koment ^^ Ne mě jen potěší když si to přečtete. A omluvá se za různé chyby :D
Tak dobrou ^^